конкурс English Speaking - 2016. Аеліта Тоцька, конкурсна робота № 49.
  • ЗОШ№ 8 м. Рубіжного Луганська область
  • Кожен з нас знає, що іноземні мові в сучасному житті відіграють важливу роль, бо саме знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі. Інтерес до вивчення мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Загалом людина, яка володіє мовами, – різнобічно розвинута особистість, володіє кращими здібностями до вивчення нового, вільніша та більш впевнена у спілкуванні з людьми. Стара приказка говорить: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти людина».  Кожна мова – це ключ, який відкриває двері до чогось свого, до чогось нового. Тому і для мене уроки англійської мови дуже важливі.

    Одним з самих цікавих уроків англійської мови у цьому семестрі став для мене урок з теми «Travellers and Travelling». На уроці були використані навчальні, розвивальні та виховні задачі.

    Урок мені дуже сподобався, бо мав чітку організацію, своєчасний початок та завершення, чітко був розподілений час для кожного етапу. Урок був оснащений технічними засобами, дидактичним матеріалом та аутентичним матеріалом, що відповідало практичним задачам уроку. Початок уроку розпочався з визначення теми уроку, яку потрібно було відгадати. При цьому я змогла зразу зануритися в іншомовну атмосферу.

    На уроці використовувалися різні форми навчання: колективні, парні та індивідуальні. Завдяки системі проблемних питань я змогла залучитися до активної креативної роботи по сприйняттю та осмисленню матеріалу. Уся необхідна інформація з’являлася своєчасно на екрані. На всіх етапах уроку проходило формування мовної та соціокультурної компетенції як умови міжкультурної комунікації в усній та письмовій формах. Мене не залишили байдужими інформаційні, комунікативні та ігрові технології, які мені допомогли оптимізувати процес навчання.  Зміна видів діяльності сприяла здоров'я – збереженню. На уроці я змогла плідно попрацювати та з великим задоволенням виконаю домашнє завдання, тому що воно гарно мотивовано.